VİDEOLAR

FESTIVALLIA YENİ VİDEOSU

                Festivallia yerli ve yabancı markaların trend koleksiyonlarını moda severlere % 90’ a varan indirimlerle ve alışverişi adeta bir Festival’e dönüştürmek amaçlı faaliyet gösteren web sitesidir.
                Moda dünyasını yakından takip eden Festivallia sizlere sadece moda objesi ürünleri değil, kozmetik, ayakkabı, aksesuar, spor malzemeleri, dekorasyon ürünlerini de büyük indirim seçenekleriyle sunuyor. Festivallia kampanyalarını rahatça kombin yapabileceğiniz marka koleksiyonlarından seçer ve siz de bu sayede tek tek Private Shopping sitelerini gezmek yerine alışverişinizi sadece Festivallia’dan yapabilirsiniz. Birbirinden cazip indirim fırsatlarını ve Festivallia’nın sürpriz hediyelerini kaçırmamak için www.festivallia.com adresinden sayfayı ziyaret edip alışverişe başlamanız yeterlidir. Festivallia alışverişinizi daha pratik hale getirmeniz için üyelik sistemi uygulamasını kaldırmıştır.
                Her alışverişinizin Festival’e dönüşmesi dileğiyle keyifli alışverişler.
                                                                                                                                                                                                    
Festivallia Ekibi


festivallia iletişim, festivallia kullanıcı yorumları, festivallia müşteri hattı, festivallia müşteri hizmetleri, festivallia müşter
www.kalitelimi.com , www.modayorumlar.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder